PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS
Sveikutis, sausaini, atvykai į patį šauniausią, linksmiausią, draugiškiausią, įdomiausią, puikiausią ir patį awesomiškiausią RPG! Tai - ne Saulėlydžio RPG, ne Starslandas, o... Dogs RPG! Čia mes gyvename klanuose, medžiojame grobį, kaunamės su savo priešais, turime puikią uoslę ir laisvą gyvenimą! Jei nori prisidėti prie mūsų - spausk 'Registracijos' mygtuką. Čia naujas narys visada laukiamas!
PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS
Sveikutis, sausaini, atvykai į patį šauniausią, linksmiausią, draugiškiausią, įdomiausią, puikiausią ir patį awesomiškiausią RPG! Tai - ne Saulėlydžio RPG, ne Starslandas, o... Dogs RPG! Čia mes gyvename klanuose, medžiojame grobį, kaunamės su savo priešais, turime puikią uoslę ir laisvą gyvenimą! Jei nori prisidėti prie mūsų - spausk 'Registracijos' mygtuką. Čia naujas narys visada laukiamas!
PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS

Mes persikraustėme į http://wild-dogs.forumlt.com/ , nepatingėk, užsuk!
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
RPG naujienos
Orai šilti, tačiau retkarčiais orai apniuksta ir papučia stiprus vėjas. Dažnai padulksnoja smulkūs lietūs. Debesys slepia saulę, tačiau retkarčiais ji išlenda.
Dieną- +17° ~ +20°
Naktį- +10°
GROBIS:
Kariai - MAX 4
Mokiniai - MAX 3
Benamiai šunys - MAX 3
Kaulai - MAX 2
Saugokitės orų pokyčių!
~Informacija~
~Palikuonys vadui~: vado vaikas, mirus vadui, jei yra karys ar mokinys, pasirengęs tapti kariu, užima vado vietą ir vadovauja klanui. Jei vadas palikuonių nesusilaukia ar turi jų daugiau nei vieną, vadu tampa klano ginklanešys. ~Palikuonys kariui~: jei karė susilaukia nuo 2 iki 3 šuniukų - moko juos pati. Jei turi tik vieną šuniuką - jį gali mokyt tėvas, klano vadas, klano vado paskirtas karys arba pati kalytė.
Oro klano pranešimai
Ei, visi, apsnūdę Oro klano nariai! Medžiojam ir nešam grobį į stovyklą, turim turėti daug maisto atsargų, kad nemirtumėme badu.
Vandens klano pranešimai
Vandens klano vadas Kraugeriškoji Letena žada iškasti kelis urvus. Įsako klanui medžioti tiek, kad nebetilptų grobio krūvoje. Išvaryti visus priešus iš mūsų klano teritorijos ir gerai sumušti.
Ugnies klano pranešimai
Vadė Liepsnojanti Letena žada iškasti gilių, slaptų urvų, jei užkluptų nelaimės ar pultų priešai. Prašo visų medžioti grobio, kariams greičiau mokinti mokinius, kad klanas turėtų daug karių. ir t.t.
Žemės klano pranešimai
Vadė Žiedo Letena žada iškasti tris-keturis urvus, viename bus kaupiamos maisto atsargos, kitos bus skirtos žolelėms ir mažiems šuniukams slėpti, klanas tegul primedžioja kuo daugiau grobio.

 

 Alexandra

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeTr. 05 11, 2011 11:43 am

Iš karto perspėsiu, gali būti gramatinių klaidų.

Įžanga

Negaliu gyvenime patikėti, kad mama man pranešė tokią siaubingą naujieną. Nekenčiu, neįmanoma, kad paliksiu Teresę, ji juk mano geriausė draugė. Kodėl aš turiu išsikraustyti į los andželą, man ir čia - škotijoje patinka. Apsimaunu savo juodus konversus ir išeinu susitikti su terese.
-Sveika, turiu blogų naujienų.
-Sveika, gaila, kad blogos naujienos.
-Taigi šį ryta ..... oh man labai sunku kalbėti, aš tuoj pravirksiu.
-Nieko, tesiog pasakok, tave išprievartavo?
-Ne nu, baik su savo prievartavimais,-susiraukiau, bet veliau prasijuokiau,- ak tu visada moki prajuokinti.
-Tai klok.
-Taigi ryte mama atėjo į mano kambarį ir pranešė, kad turėsiu rytoj išvažiuoti į los andželą. Man labai gaila, kad paliksiu čia, gimtame miestelyje tokią nerealią draugę, niekada tenais geriausios draugės neturėsiu, nebent tik drauges, labai tavęs pasiilgsiu, bet mama leido, kad šią dieną praleisčiau su tavim.
-Aš ir labai tavęs pasiilgsiu, einam nisipirksim ledų ir nuvarysim į pardonkę apsišopinti.
Mes abi nuėjom ir visą laiką praleidom nerealiai, pati geriauisa diena mūsų gyvenime. Bet atėjo laikas atsisveikinti, akpsikabinome, nesulaikiusios ašarų pravirkom, bet aš nuėjau.

Laukite pirmo skyriaus
Atgal į viršų Go down
Flame*~
~FlameDog~
Flame*~


Pranešimų skaičius : 3091
Prisijungimo data : 2011-01-13

RPG veikėjas
Esamas vardas: Liepsnojanti Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeTr. 05 11, 2011 2:28 pm

gaash, patiko. Tik nepatiko kad varda rasei is mazosios :D
Atgal į viršų Go down
https://dogsrpg.forumlt.com
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeTr. 05 11, 2011 5:03 pm

Ačių, nu sakiau bus gramatynių klaidų ir visa kita :D
Atgal į viršų Go down
Flame*~
~FlameDog~
Flame*~


Pranešimų skaičius : 3091
Prisijungimo data : 2011-01-13

RPG veikėjas
Esamas vardas: Liepsnojanti Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeKv. 05 12, 2011 5:50 am

lauksiu kitos dalies
Atgal į viršų Go down
https://dogsrpg.forumlt.com
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeKv. 05 12, 2011 6:41 am

Šiadien bus, ir šiaip pirmame skyriuja sužinosit daugiau apie
Alexandra t.y Alex.
Atgal į viršų Go down
Flame*~
~FlameDog~
Flame*~


Pranešimų skaičius : 3091
Prisijungimo data : 2011-01-13

RPG veikėjas
Esamas vardas: Liepsnojanti Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeKv. 05 12, 2011 7:44 am

laauksu
Atgal į viršų Go down
https://dogsrpg.forumlt.com
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeKv. 05 12, 2011 9:34 am

Nežinau, gal šiandien nebus, nes mama sakė, kad varysim į klp, nebent vakare.
Atgal į viršų Go down
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 10:15 am

1 Skyrius

Taigi, esu Alexandra, bet šio vardo nekenčiu, nors visi sako, kad jis gražus, bet vadinkit mane tesiog Alex. Kol skrendu papasakosiu apie save ir gyvenimą manajį. Turiu pačią geriausią draugę Teresę, niekada neišsiskirsiu su ja. Nebent tik tada kai priverstinai išsikraustysiu į Los Andželą. O mano tėvai, aš gyvenu su mama ir patėviu, mama vėl susirado storiulį ir pasirodo susipyko, mama verčia kraustyis į Los Adželą, toliau nuo patėvio. Tėtis man netrugdė, buvo labai mielas, bet susirado kitą, o šis 'storbulis' patėvis labai daug geria, tokie vyrai mano mamai nepatinka. Dabar ji pasidarė tokia niurzga, ir pradėjau jos nekęsti. Bėje labai domuosi piratais ir aišku "Karibų piratais". Tikiu, kad jie yra, labai pati norėčiau būti kapitone "Juodosios Orhidėjos" laive. Pavadinimą pati sugalvojau. Tesiog pašėlusi ant jų. Turiu labai ištikimą katę Haruką. Nenustebkit dėl vardo, aš žiūru 'anime' ir viskas tuo pasakyta. Ji dabar narvelyje, kaip man jos gaila. Pietus valgau McDonald'e, nes jis arti mokyklos, niekaip nesustorėju, ir gerai. Esu neaukšta ir nežema mergina, tamsiais plaukais ir raudonom akim. Žinau, kad jūs netikite, bet ištikro tokių žmonių yra, pasiklauskit vyresnio, atsakys 'taip' arba 'nežinau'. Nenaudoju kosmetikos, nebent dezodorantą. Man 12. Ahh... miego noriu.
Atgal į viršų Go down
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 12:43 pm

2 Skyrius

...Negaliu patikėti mama susilaukė kudikio! Turbūt ji taip su manimi nežaisdavo kaip su šiuo. Einu pas draugę, nėra čia ką veikti.... Grįžtu namo. Pas draugę buvo tikrai smagu. O mama, mama budina kūdyki ir sako:
-Kelkis, kelkis....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-Uh,- prabudau
-Pagaliau atsikėliai, mes jau čia.
Staiga supratau kad tai buvo tik sapnas. Mes išlipome iš lėktuvo, tuo metu mūsų laukė vairuotojas. Jis turės mus nuvežti iki namų, manau. Įlipome į mašiną ir važiuojame. Visi tyli. Nuobodu, Štai ir sustojome....... Sustojome prie uosto?! Ką mes čia darome, ir, ir kodėl čia žmonės kalba labai keistai? Tūrbūt, čia yra.. ispanų kalba?! Dabar aš supykau ir pasireiškiau mamai:
-Mama, kodėl mes atvažiavome prie uosto ir čia visi kalba ispaniškai?!
-Turiu tau kaiką pasakyti...
-Ką?!
-Mes kraustomės ne į los andželą, o į jamaiką, kingstoną.
-Tu rimai? Mama aš tokia laimingąąą!-nušvitau.
Mama man šyptelėjo irmes įlipome į laivą ir nuplaukėme.....



Paskutinį kartą redagavo MannQue, Sk. 06 05, 2011 6:25 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Flame*~
~FlameDog~
Flame*~


Pranešimų skaičius : 3091
Prisijungimo data : 2011-01-13

RPG veikėjas
Esamas vardas: Liepsnojanti Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 5:47 pm

Šiaip kiek žinau meksikiečiai[gal]kalba ispaniškai. O šiaip patiko
Atgal į viršų Go down
https://dogsrpg.forumlt.com
MannQue
I ♥ HUSKYS!
MannQue


Pranešimų skaičius : 676
Prisijungimo data : 2011-01-23
Metai : 23
Miestas : Šilutea

RPG veikėjas
Esamas vardas: Ledinė Letena
Rangas: Vadė\as
Gyvybės taškai:
Alexandra Left_bar_bleue1000/1000Alexandra Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 6:25 pm

Pataisiau xD Ačiū
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Alexandra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alexandra   Alexandra Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Alexandra
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS :: P L E P A L A I ♥ :: Rašytojų kampelis-
Pereiti į: