PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS
Sveikutis, sausaini, atvykai į patį šauniausią, linksmiausią, draugiškiausią, įdomiausią, puikiausią ir patį awesomiškiausią RPG! Tai - ne Saulėlydžio RPG, ne Starslandas, o... Dogs RPG! Čia mes gyvename klanuose, medžiojame grobį, kaunamės su savo priešais, turime puikią uoslę ir laisvą gyvenimą! Jei nori prisidėti prie mūsų - spausk 'Registracijos' mygtuką. Čia naujas narys visada laukiamas!

PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS

Mes persikraustėme į http://wild-dogs.forumlt.com/ , nepatingėk, užsuk!
 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
RPG naujienos
Orai šilti, tačiau retkarčiais orai apniuksta ir papučia stiprus vėjas. Dažnai padulksnoja smulkūs lietūs. Debesys slepia saulę, tačiau retkarčiais ji išlenda.
Dieną- +17° ~ +20°
Naktį- +10°
GROBIS:
Kariai - MAX 4
Mokiniai - MAX 3
Benamiai šunys - MAX 3
Kaulai - MAX 2
Saugokitės orų pokyčių!
~Informacija~
~Palikuonys vadui~: vado vaikas, mirus vadui, jei yra karys ar mokinys, pasirengęs tapti kariu, užima vado vietą ir vadovauja klanui. Jei vadas palikuonių nesusilaukia ar turi jų daugiau nei vieną, vadu tampa klano ginklanešys. ~Palikuonys kariui~: jei karė susilaukia nuo 2 iki 3 šuniukų - moko juos pati. Jei turi tik vieną šuniuką - jį gali mokyt tėvas, klano vadas, klano vado paskirtas karys arba pati kalytė.
Oro klano pranešimai
Ei, visi, apsnūdę Oro klano nariai! Medžiojam ir nešam grobį į stovyklą, turim turėti daug maisto atsargų, kad nemirtumėme badu.
Vandens klano pranešimai
Vandens klano vadas Kraugeriškoji Letena žada iškasti kelis urvus. Įsako klanui medžioti tiek, kad nebetilptų grobio krūvoje. Išvaryti visus priešus iš mūsų klano teritorijos ir gerai sumušti.
Ugnies klano pranešimai
Vadė Liepsnojanti Letena žada iškasti gilių, slaptų urvų, jei užkluptų nelaimės ar pultų priešai. Prašo visų medžioti grobio, kariams greičiau mokinti mokinius, kad klanas turėtų daug karių. ir t.t.
Žemės klano pranešimai
Vadė Žiedo Letena žada iškasti tris-keturis urvus, viename bus kaupiamos maisto atsargos, kitos bus skirtos žolelėms ir mažiems šuniukams slėpti, klanas tegul primedžioja kuo daugiau grobio.

Share | 
 

 Vienišoji Letena [VL]

Go down 
AutoriusPranešimas
Smailė.
♥YOU.ME.BED.NOW♥
avatar

Pranešimų skaičius : 2478
Prisijungimo data : 2011-01-13
Metai : 20
Miestas : Vilniūška.

RPG veikėjas
Esamas vardas: Šiaurinė Žvaigždė
Rangas: Karys
Gyvybės taškai:
100/100  (100/100)

RašytiTemos pavadinimas: Vienišoji Letena [VL]   Št. 03 26, 2011 4:08 pm

Vienišoji Letena

Vardas: Vienišoji Letena
Šuniuko vardas: Naguočius
Mokinio vardas: Tamsiakailis
Kario vardas: Vienaūsis
Lytis: Patinas
Rangas: Vadas
Klanas: Vandens.

Charakteris: Ramus šuo, sunku jį suerzinti, bet kai įsiunta, būna panašus į viską aplink niokojantį uraganą.
Dažnai būna pasipūtęs, garbėtroška.

Biografija: Vienišoji Letena nuo vaikystės nieko neišsiskirdavo nuo kitų šuniukų, išskyrus dažnus susierzinimo priepuolius arba išdidžia šypsenėle.
Kai jis tapo mokiniu Naguočiumi, žuvo jo motina. Šuniukas augo vienas, tačiau mokėjo išsiversti. Dažnai jausdavosi vienišas, liūdnas, ilgėdavosi savo motinos, tačiau laikui bėgant jo liūdesys prislopo. Jis tapo pasipūtusiu, išdidžiu, nuo jo snukio niekada neišnyykdavo pašaipi šypsenėlė. Turėjo mokytoją Šlapiąją Leteną, buvusią Vandens klano vadę, ir tuo labai didžiavosi. Ji buvo puiki medžiotoja ir kovotoja, išmokė Naguočių kovos meno.
Jis tapo kariu Vienaūsiu. Buvo aršus, nuožmus priešams, tačiau draugiškas savo klanui. Mėgo leisti laiką prie upės. Po mėnesio žuvo tuometinis Vandens klano ginklanešys, ir Vienaūsis tapo ginklanešiu. Kai Šlapioji Letena numirė iš senatvės, jam atėjo Vandens klano vado Vienišosios Letenos laikai.
Vindoverio viržynėje, per vieną susibūrimą jį užpuolė benamis Kira, kuris ketino stoti į Vandens klaną. Gal paveiktas Vienišosios Letenos pašaipios šypsenėlės?
Būdamas vadu, jis mylėjo Ugnies klano vadę Liepsnojančią Leteną. Dabar jis ilsisi Dangaus klane.


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Vienišoji Letena [VL]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
PERSIKRAUSTĖME Į WILD DOGS :: Dangaus klano nariai-
Pereiti į: